Hakkımızda

/Hakkımızda
Hakkımızda 2017-02-07T15:37:25+03:00

Technospray Hakkında

Firmamız Form İth. İhr. ve Dah. Tic. Ltd. Şti. 1996 yılında İstanbul’da kurulmuş ve ticari hayatına başlamıştır.

Kurulduğu günden bu yana aerosol (sprey) ihracatı ve daha sonra imalat, iç piyasa satışı ile devam etmektedir. Çıkış noktamız olan ihracatımız ise her geçen yıl artmaktadır.

Otomotiv, imalat, denizcilik ve bunun gibi teknik işlere dayalı sektörlere hitaben tasarlanmış aerosol ürünlerimiz Technospray tescilli markamız ile pazara arz edilmektedir.

Siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için, saygın bayii ağımızı her geçen gün genişletmekte, sektörün önde gelen firmalarından birisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Firmamız kendi tescilli markası olan Technospray ürünlerinin iç piyasa arzı dışında, dünyanın çeşitli ülkelerine de aerosol ihracatı gerçekleştirmektedir.

Technospray ürünlerinin ithal ürünlerden kalite ve servis yönünden eksiklikleri bulunmamaktadır. İnsan ve çevre sağlığına duyarlı ürünlerimiz yüzde yüz yerli imalat olmasından mütevellit hızlı sevkiyat, amaca yönelik imalat ve uygun fiyat avantajlarına sahiptir.

Hali hazırdaki ürün portföyümüzden başka ürünleri geliştiriken, siz saygıdeğer bayilerimiz, alt bayilerimiz, satıcılarımız ve nihai tüketicilerimizin fikirleri bizler için çok önemlidir. Aklınıza gelen konular, sormak istediğiniz sorular ile ilgili bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

Güleryüzlü ekibimiz sizlerin isteklerini yerine getirmeye hazırdır.

En derin saygılarımızla,
Technospray Ekibi